kla 2018  Mokykla 2018 m. prisijungė prie ES projekto "Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis" įgyvendinant 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą. Projekto tikslas - didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą.

Mokykla jau aprūpinta gamtos ir technologijų mokslų mokymo priemonių bei įrangos komplektais 1-4 klasėms. Mokiniai labai džiaugiasi gautomis gamtos priemonėmis, nes gamtos pažinimo pamokos taps patrauklesnėmis ir efektyvesnėmis. Mokiniai laukia bandymų, eksperimentų ir įdomių tiriamųjų darbų. Projekto įgyvendinimas prisidės prie gamtos ir technologinių mokslų populiarinimo, šių dalykų ugdymo kokybės ir didins mokyklos veiklos efektyvumą.