2023-10-15

|

Kategorijos: Renginiai, Varžybos

BĖGIMO VARŽYBOS MERO V. MAKŪNO IR OLIMPIEČIO K. ORENTO TAUREI LAIMĖTI

 Rugsėjo 21 d. popietę Zapyškyje vyko 8-osios bėgimo varžybos mero Valerijaus Makūno ir olimpiečio Kęstučio Orento taurei laimėti. Jau ketvirtą kartą iš eilės renginys vyko prie Senosios Šv. Jono Krikštytojo bažnyčios.

   Visi bėgikai buvo suskirstyti į aštuonias amžiaus grupes, atskirai berniukai ir mergaitės.  Savo jėgas sportininkai galėjo išbandyti trijose skirtingų atstumų trasose: 300 m, 500 m ir 1 km.

   Kiekvienam dalyviui savivaldybė padovanojo marškinėlius. Kiekvienos amžiaus grupės nugalėtojai ir prizininkai taip pat buvo apdovanoti specialiais 10-metį švenčiančios Lengvosios atletikos asociacijos įsteigtais prizais ir medaliais.

   Mūsų mokyklos bėgikams puikiai sekėsi šiose varžybose – laimėtos dvi pirmosios, dvi antrosios ir dvi trečiosios vietos. O mokyklos komanda buvo apdovanota kaip gausiausia šių varžybų komanda – bėgime dalyvavo net 53 mūsų mokyklos mokiniai.