2024-03-28

|

Kategorijos: Aktuali informacija

Kviečiame paremti mūsų mokyklą skiriant gyventojų pajamų mokesčio 1,2 proc. dalį mokinių ugdymui gerinti!

Mielieji, kviečiame Jus tapti mokyklos rėmėjais ir 1,2 proc. savo GPM mokesčio skirti Kauno r. Ringaudų pradinei mokyklai. Ši parama jums nieko nekainuoja, tačiau mokyklai ji reiškia labai daug. Kiekvieno mūsų bendruomenės nario indėlis padeda mokyklai augti, kurti palankią aplinką mūsų vaikams, juos skatinti. Tad kviečiu šiais metais savo 1,2 proc. paramą skirti būtent mūsų mokyklai ir užpildyti reikiamą elektroninę formą.

Nutarę šią paramą skirti mūsų mokyklai, Jūs galite iki 2024 m. gegužės 1 d. tai padaryti asmeniškai užpildę specialios formos FR0512 prašymą ir pateikę jį elektroniniu būdu per Valstybinės mokesčių inspekcijos (toliau – VMI) Elektroninio deklaravimo sistemą (toliau – EDS). (Pavadinimas: Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla; paramos gavėjo kodas: 195092882). Rekvizitai 1,2 procentų paramai skirti: Paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – 195092882. Paramos gavėjo pavadinimas – Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla. Primename, kad šią paramą Jūs galite skirti iki 2024 metų gegužės 1 dienos. Dėkojame už Jūsų paramą.

Parama mokyklai