2021-03-12

KonkursaiRenginiai

Kauno raj. Ringaudų pradinė mokykla organizuoja respublikinę ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų vaikų kūrybinių erdvinių darbelių fotografijų parodą  ,,KIAUŠINĖLIS PATS GRAŽIAUSIAS, KIAUŠINĖLIS PATS MARGIAUSIAS”.  Laukiame Jūsų kūrybinių darbelių iki kovo 28 dienos. Dalyvių kūrybinių darbelių fotografijos  bus eksponuojamos  nuo 2020- 04- 02 iki 2020- 04- 30. Kviečiame susipažinti su nuostatais ir  aktyviai dalyvauti. Nuostatai:

2021-02-18

Renginiai

Kauno r. Ringaudų pradinės mokyklos mokytojų Linos Petrauskaitės, Kristinos Tamošiūnienės, Erikos Pliaugienės organizuota respublikinė paroda ,,Piešiu Lietuvai“ sulaukė 174  dalyvių iš visos Lietuvos. Ačiū visiems dalyvavusiems mokytojams ir jų mažiesiems menininkams.

2021-02-17

2021 m vasario 02 dieną Ringaudų pradinės mokyklos ikimokyklinio ir priešmokyklinio skyriaus mokytojos ir jų vaikai prisijungė prie Lietuvos tautinio olimpinio komiteto ir Respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos organizuojamo projekto- Lietuvos mažųjų žaidynės, skirto didinti ikimokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą. Projektas, kurį organizuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno […]

2021-01-27

Renginiai

Visą savaitę vyko kūrybinis procesas. Mokiniai komponavo, dėliojo namuose turimas priemones. Ir rezultatai nustebino visus. Sukurti darbeliai skirti ne tik pasigrožėjimui, bet ir paukštelių džiaugsmui.

2021-01-21

Renginiai

Mokantis nuotoliniu būdu, labai svarbu įvairios ir mokinius įtraukiančios veiklos. Jau išmokome derinti neformalų ir formalų ugdymą(si), fizinę veiklą su menais, integruoti pamokas. Kai užsiėmimai įdomūs, vaikai dirba nebijodami klysti ir eksperimentuoti. Prie darbelių prisijungia tėveliai. Rezultatai ir kartu su vaikais praleistas laikas džiugina ir išauga į nuostabų projektą.