2024-01-17

|

Kategorijos: Konkursai

Konkursas „Baltos žiemos balta spalva“

Kauno r. Ringaudų pradinės mokyklos mokytojos antrą kartą suorganizavo šalies 3-4 klasių mokiniams dailaus rašto ir iliustracijos konkursą „Baltos žiemos balta spalva“. Organizatoriai gavo net 104 darbus iš įvairių Lietuvos mokyklų, kuriuose mokiniai dailyraščiu nurašė patikusius eilėraščio apie žiemą posmelius ir iliustravo pasirinktomis piešimo priemonėmis. I – oji vieta atiteko Emilijai Karnauskaitei (3 kl.) iš Kretingos r. Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinės mokyklos ir Amelijai Šilževičiūtei (4 kl.) iš Seredžiaus Stasio Šimkaus mokyklos-daugiafunkcio centro. II – oji vieta – Adelei Nenortaitei (3 kl.) iš Kauno r. Babtų gimnazijos ir Samantai Misiūnaitei (4 kl.) iš Kauno r. Vandžiogalos gimnazijos. III – oji vieta – Viktorijai Petunovai (3 kl.) iš Klaipėdos ,,Pajūrio" progimnazijos ir Viktorijai Beleckajai (4 kl.) iš Pakruojo r. Rozalimo pradinės mokyklos. Visiems linkime sėkmės kituose konkursuose! Mokytojos Sandra Zubkienė ir Gitana Grybauskienė