2020-05-27

Informacija apie uniformas

Nuo 2020-2021 m.m. bus keičiamos Ringaudų pradinės mokyklos mokinių uniformos. 2-4 klasių mokiniams keisti uniformas neprivaloma, tačiau norintys galės jas užsisakyti.
Uniformos komplektą sudaro:
mergaitėms – bordo spalvos polo marškinėliai, bordo spalvos džemperis, languotas sijonukas (vėsiu metu bus galima nešioti ir juodas kelnes arba juodos spalvos džinsus),
berniukams – bordo spalvos polo marškinėliai, bordo spalvos džemperis, juodos kelnės arba juodos spalvos džinsai,
šventinei uniformai – vietoj bordo spalvos polo marškinėlių – baltos spalvos polo marškinėliai.
Polo marškinėlių kaina – 10 Eur., džemperio – 20 Eur., sijonuko – 26 Eur.
Užsisakyti uniformas bus galima Ringaudų pradinėje mokykloje birželio 22 d. nuo 10 iki 14 val. Bus ir kažkiek pasiūtų gaminių, kuriuos galėsite įsigyti už grynuosius pinigus. Uniformas įmonė pageidauja užsakyti birželio mėnesį, kad jos būtų pasiūtos iki rugsėjo 1 d. Dėl uniformos galima kreiptis ir tiesiai į įmonę:
UAB „TOMETA“
Draugystės g. 19,