Kategorijos: Konkursai

STEAM mokslų konkursas „Mūsų eksperimentas“

4b klasės mokiniai Giedrė Laukaitytė ir Tadas Mazūras dalyvavo respublikiniame STEAM mokslų konkurse „Mūsų eksperimentas“, kuriame pristatė savo projektą „Vaisių bei uogų vakuumavimas“. 2021-11-24 vyko baigiamasis konkurso etapas, kuriame mūsų mokyklos mokiniai laimėjo II-ąją vietą! Sveikiname!
2021-11-25 Tadas ir Giedrė dalyvavo Kauno rajono 3-4 klasių mokinių konferencijoje „Pažinimo džiaugsmas su STEAM. Ieškok, stebėk, atrask, pasidalink“, kurioje skaitė pranešimą „Uždaroji ekosistema“. Konferencijos metu vaikai klausėsi ornitologo Gedimino Petkaus pasakojimo apie paukščius, susipažino su Garliavos Jonučių progimnazijos dendrologiniu taku, sužaidė „KAHOOT!“, išklausė mokinių iš kitų mokyklų pranešimus. Labai smagi ir vertinga patirtis!