2021-09-01

|

Kategorijos: Renginiai

Rugsėjo 1-oji!

Kai draikosi voratinkliai, kai žiburiuoja ant ražienų ir žalių stiebų, o varnėnų pulkai į pietus išsineša vasaros svajas, ne vieno mūsų širdis nusmelkia nerimas, sumišęs su džiaugsmu. Rugsėjis… Margaspalvių jurginų galvos siūbuoja vėjyje – rugsėjis. Žemė kantriai laukia žiemkenčių – rugsėjis. Virpulys vis dažniau nubėga medžių viršūnėmis – rugsėjis. O mes visi išleidžiame, palydime arba patys išeiname… Į Mokyklą… Nuaidėjo skambutis ir Ringaudų pradinėje mokykloje. Ši diena svarbiausia buvo patiems mažiausiems – pirmokėliams. Jiems ir dėmesys didžiausias – dovanos: Kauno r. savivaldybės mokykliniai krepšeliai, seniūnijos staigmena, atšvaitai, kaukės, liemenės… Vyresnieji džiaugėsi pirmąja šventine pamoka klasėse, bendravo su draugais, dalinosi įspūdžiais.. Pagrindinis linkėjimas – būkime sveiki ir mokslo metai bus sėkmingi!