2020-12-16

|

Kategorijos: Renginiai

|

Ringaudų pradinės mokyklos bendruomenė sveikina su Šv. Kalėdomis!

Mielieji,

artėjant gražiausioms žiemos šventėms, norisi tarti, jog seniai nebuvome visi taip arti vieni kitų mintimis, sielomis ir noru dėkoti. Šiandien turime didžiausią dovaną, kurią mums skyrė likimas – išlikti bendraminčiais ir stipriais krizės laikotarpiu, vietoj bėgimo ir rūpesčio dėl dovanų, tiesiog ranka rašyti meilės ir padėkos laiškus savo artimiesiems, vietoj, lyg voverėms sukimosi užburtame rate, nurimti ir susėdus su šeima prie advento vainiko degančių žvakių kalbėtis, juoktis, žaisti. Tai prabanga ir priimkime ją kaip likimo dovaną.

Ačiū jums už pakantumą, geranoriškumą, bendradarbiavimą, už norą dalyvauti mokyklos gyvenime, už visokeriopą pagalbą šiuo sunkiu metu savo vaikams ir mums ugdymosi procese. Anot A. de Sent Egziuperi…”Tu žinai, kaip mums reikia draugystės. Padaryk taip, kad būčiau pribrendęs tai gražiausiai, sunkiausiai, rizikingiausiai ir švelniausiai gyvenimo dovanai. Duok man ne tai, ko aš noriu, bet tai, ko man reikia. Išmokyk mane mažų žingsnelių meno…”

Sveiki ir laimingi pasitikite artėjančias gražiausias metų šventes!

Ringaudų pradinės mokyklos direktorė Asta Gudaitienė