2022-12-07

Pirmokų priėmimas

Gerb. būsimų pirmokų tėveliai,

Pageidaujantys, kad Jūsų vaikai lankytų  Kauno r. Ringaudų pradinės mokyklos 1 klasę nuo 2024.09.01, privalote pateikti šiuos dokumentus elektroniniu paštu Ingrida.Norkaitiene@ringaudumokykla.lt:

1. Prašymą (prašymo forma)
  2. Gimimo įrašo kopiją
  3. Gyvenamosios vietos deklaraciją (kurioje būtų nurodytas vaikas ir vienas iš tėvų (globėjų)).

Prašymai priimami nuo 2024 sausio 2 d.

Prašymai yra priimami ir registruojami tik iš tėvų deklaravusių savo gyvenamąją vietą Kauno r. Ringaudų pradinės mokyklai priskirtoje teritorijoje- Ringaudų seniūnijos Armaniškių, Bajorų, Čebeliškės, Karkiškių, Miriniškių, Ringaudų, Tabariškių kaimai, Mitkūnų kaimo dalis nuo Ringaudų kaimo ribos iki Juragių gatvės imtinai, Akademijos miestelio dalis, nepriskirta Akademijos mokyklai-darželiui „Gilė“( Mokyklos – darželio „Gilė“ aptarnaujama teritorija – Akademijos miestelio dalis (Dobiliukų takas, Jaunimo g., Klevų takas, Lelijų takas, Miško g., Mokyklos g., Obelų al., Pamiškės takas, Parko g., Pilėnų g., Rožių takas, Sodų g., Studentų g., Šakių pl., Tako g., Tujų al., Universiteto g., Vėžpievio g., Via Baltikos kelias, Vyšnių takas), Ringaudų seniūnijos Kazliškių, Noreikiškių, Sakalų kaimai).