2023-01-10

|

Kategorijos: Konkursai

Pasitinkant žiemos šventes, Kauno r. Ringaudų pradinės mokyklos mokytojos suorganizavo šalies 3-4 klasių mokiniams dailaus rašto ir iliustracijos konkursą „Baltos žiemos balta spalva“. Komisija gavo daug įvairių darbų, kuriuose mokiniai dailyraščiu nurašė patikusius eilėraščio posmelius ir iliustravo pasirinktomis piešimo priemonėmis. I – oji vieta atiteko Vakarei Pšitulskytei (3 kl.) iš Jonavos Panerio pradinės mokyklos ir Lukui Valauskiui (4 kl.) iš Kauno r. Raudondvario A. ir A. Kriauzų pradinės mokyklos. II – oji vieta – Ievai Zavistauskaitei (3 kl.) iš Kauno r. Adomo Mitkaus pagrindinės mokyklos ir Viktorijai Degutytei (4 kl.) iš Kauno r. Jonučių progimnazijos. III – oji vieta – Henrietai Druskytei (3 kl.) iš Kauno V. Kudirkos progimnazijos ir Urtei Rekevičiūtei (4 kl.) iš Kauno r. Čekiškės Pr. Dovydaičio gimnazijos. Linkime sėkmingų ir kūrybingų metų! Mokytojos Sandra Zubkienė ir Gitana Grybauskienė