2022-01-03

|

Kategorijos: Konkursai

Konkursas „Baltos žiemos balta spalva”

Pasitinkant metų šventes, Kauno r. Ringaudų pradinės mokyklos mokytojos Sandra Zubkienė ir Gitana Grybauskienė, suorganizavo Kauno rajono 3-4 klasių mokiniams dailaus rašto ir iliustracijos konkursą „Baltos žiemos balta spalva“. Komisija gavo beveik 50 kūrybinių darbų. Mokiniai turėjo ne tik be klaidų nurašyti patikusio eilėraščio posmelius, bet ir pasirinktomis piešimo priemonėmis iliustruoti savo darbą.

I – oji vieta atiteko Lukui Valauskiui (3kl.) iš Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinės mokyklos ir Dovydui Labučiui (4 kl) iš Garliavos Jonučių progimnazijos;

II – oji vieta – Tėjai Kalvaitytei (3 kl.) ir Gerdai Aleksandravičiūtei (4 kl.) iš Garliavos Jonučių progimnazijos;

III – oji vieta – Urtei Rekevičiūtei (3 kl.) iš Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos ir Sofyjai Jasnauskaitei (4 kl.) iš Vilkijos gimnazijos.

Dėkojame visiems konkurso dalyviams ir jų mokytojoms. Linkime kūrybiškų ir sėkmingų metų!