2022-05-12

|

Kategorijos: Varžybos

„Europos diena su kamuoliu”

Gegužės 12 d. Ringaudų pradinėje mokykloje vyko Kauno r. mokyklų pradinių klasių mokinių kvadrato varžybos „Europos diena su kamuoliu”.
Sveikiname Ringaudų pradinės mokyklos komandą, iškovojusią I-ąją vietą!
Ežerėlio pagrindinė mokykla – II vieta.
Garliavos A.Mitkaus pagrindinė mokykla – III vieta.
Mokykla – darželis „Gilė” – IV vieta.
Pasibaigus varžyboms, svečių komandos pasiūlė iššūkį mūsų ketvirtokams – sužaisti varžybas su geriausių jų komandos žaidėjų rinktine dėl „Svajonių komandos” vardo! Dešimties geriausių berniukų rinktinė kovėsi su Ringaudų pradinės mokyklos komanda (5 berniukai, 5 mergaitės). Sunkioje kovoje pergalę iškovojo mūsų ketvirtokai!
Didžiuojamės mūsų „Svajonių komanda” : Tadu Mazūru, Tomu Raliu, Gabija Paulauskaite, Monika Plungyte, Mantu Galinsku, Nojumi Pranckiečiu, Giedre Laukaityte, Judrium Račkausku, Paula Balnanosyte, Luka Stackevičiūte, Rojum Bielskiu.
Dėkojame renginio vedėjui ir pagalbininkui Kristupui Kvedaravičiui.