Kategorijos: Konkursai

„EKO mada“ – tai kūrybinių darbų konkursas iš antrinių žaliavų, kuris vyko Kauno rajono 1-4 klasių mokiniams. Konkurso tikslai – ugdyti pradinių klasių mokinių aplinkosauginį sąmoningumą, suteikti galimybę skleistis meninei, kūrybinei saviraiškai, išradingumui. Mokiniai aktyviai dalyvavo siųsdami savo kūrybinius darbus, patys juos pristatė. I – oji vieta atiteko Elzei Kareivaitei (1 kl.) iš Ringaudų pradinė mokyklos, Anastazijai Guliziai (2 kl.) iš Piliuonos gimnazijos, Samantai Misiūnaitei (3 kl.) iš Vandžiogalos gimnazijos ir 4a klasės mokinėms iš Vilkijos gimnazijos. II – oji vieta – Žiedei Gužaitei (1 kl.) iš Ringaudų pradinės mokyklos, Izabelai Aleknaitei (2 kl.) iš Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos, Almantei Lengvinaitei (3 kl.) iš Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos, Kotrynai Klimaitytei (4 kl.) iš Užliedžių mokyklos – daugiafunkcio centro ir Viktorijai Degutytei (4 kl.) iš Garliavos Jonučių progimnazijos. III – oji vieta – Austėjai Starkutei (1 kl.) iš Ringaudų pradinės mokyklos, Ugnei Bertulytei (3 kl.) iš Lapių pagrindinės mokyklos, Gantui Pilipauskui (3 kl.) iš Zapyškio pagrindinės mokyklos, Lėjai Klimavičiūtei ir Ugnei Malinauskaitei (4 kl.) iš Ringaudų pradinės mokyklos. Konkursą organizavo mokytojos Janina Revinskienė ir Gitana Grybauskienė