2021-09-21

Kategorijos: Aktuali informacija, COVID19

COVID testavimas

Kauno r.  Ringaudų pradinė mokykla dalyvauja savanoriškame profilaktiniame testavime savikontrole greitaisiais antigenų testais. Džiugu, kad 82% mokinių dalyvauja testavime pirmadieniais ir ketvirtadieniais.

Atlikus savikontrolei skirtą greitąjį antigeno testą:

• Teigiamo rezultato atveju asmuo gali įtarti Covid-19 ligą (koronavirusinę infekciją) ir registruotis patvirtinamajam tyrimui į mobiliuosius punktus tel. per Karštąją liniją 1808 arba pildant elektroninę formą adresu 1808.lt

Izoliuojasi tik vaikas, kurio rezultatas teigiamas, kol bus atliktas PGR tyrimas.

Gavus teigiamą PGR tyrimo rezultatą – izoliuojasi vaikas, kurio rezultatas yra teigiamas, jo tėvai ir visi klasės draugai, tuo metu lankę mokyklą (išskyrus atvejus, kai izoliacija netaikoma).

Mokyklos patalpose (klasėje, koridoriuje) atliekama pilna dezinfekcija.

• Neigiamo rezultato atveju asmuo gali įtarti, kad nėra užsikrėtęs Covid-19 liga, tačiau privalo ir toliau laikytis teisės aktų reikalavimų ir rekomendacijų.
  • Nevertintino rezultato atveju asmenims rekomenduojama kartoti greitojo antigeno testo atlikimą.