2021-10-04

|

Kategorijos: Aktuali informacija, COVID19

COVID – 19 APŽVALGA

Kauno rajono Ringaudų pradinėje mokykloje net 82,48% mokinių dalyvauja testavime savikontrolės antigenų testais. Šiandien pratestavus 233 mokinių, neigiamas rezultatas – 227 ir teigiamas – 6. Jeigu klasėje nustatomas teigiamas savikontrolės testas, mokiniui rekomenduojama atlikti PGR tyrimą. Likusi klasė: testuojasi ir nesiizoliuoja ir nesitestuoja ir izoliuojasi. Gal šios informacijos dėka sulaukiame naujų sutikimų, kad vaikai būtų testuojami.

Šiai dienai situacija ugdymo įstaigoje tokia: 18 mokinių patvirtinta Covid-19 infekcija, iš jų net 7 – vienos klasės vaikai: tai fiksuojama kaip protrūkis. Vienai pradinių klasių mokytojai patvirtinta Covid-19 infekcija (ji yra po pilnos vakcinacijos).

Mokinių testavimui ruošiamos naujos sutikimo formos, kuriose tėveliai galės pasirinkti: nuolatinis testavimas arba testavimas esant teigiamam antigenų testui klasėje.