Naujienos

  • Viskas
  • Be kategorijos
  • Aktuali informacija
  • Varžybos
  • Konkursai
  • Ekskursijos
  • Renginiai

2020-09-16

Renginiai

Rugsėjo 16 diena mūsų mokykloje prasidėjo neįprastai. Mokyklos kiemą užpildė mokinukų juokas ir klegesys. Visi gerai nusiteikę, pasipuošę bėgimo akcijos lipdukais, judėjo, mankštinosi ir ruošėsi bėgimo startui. Šiais metais mes ir vėl dalyvaujame Solidarumo bėgime. Šį kartą už Lietuvos ir Ukrainos vaikus, kuriems šiuo metu reikalinga pagalba. Ačiū Ringaudų pradinės mokyklos mokiniams ir jų tėveliams! […]

READ MORE →

2020-08-30

Vaikai į įstaigą priimamai nuo 30 iki 8.30 val. Vėliau durys rakinamos. Vaiką atveda ir pasiima vienas suaugęs asmuo. Atvesdami ir paimdami vaikus privalote dėvėti nosį ir burną dengiančias priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones). Vaikai nuo 6 metų amžiaus privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias priemones. Atvedus ir pasiimant vaiką privalote laikytis saugaus […]

READ MORE →

2020-08-04

Šeimos darželis

Renkama nauja 2 – 5 metų amžiaus vaikų priežiūros paslaugos teikimo pagal „Šeimos darželio“ modelį grupė Poderiškių k., Kauno r. Dėl smulkesnės informacijos ir prašymo pateikimo prašome kreiptis į Kauno r. Ringaudų pradinės mokyklos administraciją Tel. 8 (37) 563 144 arba info@ringaudumokykla.lt Informacija atnaujinta: 2020-09-16

READ MORE →

2020-05-27

Aktuali informacija

SVARBU!

Nuo 2020-2021 m.m. bus keičiamos Ringaudų pradinės mokyklos mokinių uniformos. 2-4 klasių mokiniams keisti uniformas neprivaloma, tačiau norintys galės jas užsisakyti. Uniformos komplektą sudaro: mergaitėms – bordo spalvos polo marškinėliai, bordo spalvos džemperis, languotas sijonukas (vėsiu metu bus galima nešioti ir juodas kelnes arba juodos spalvos džinsus), berniukams – bordo spalvos polo marškinėliai, bordo spalvos […]

READ MORE →

2020-05-23

Aktuali informacija

SVARBU!

Vaikai į įstaigą priimami nuo 7:30 iki 8:30 val. Prie vartelių budės įstaigos darbuotojas, kuris po vieną įleis į teritoriją, vėliau varteliai užrakinami. Rekomenduojama nevesti vaikų, sergančių lėtinėmis ligomis, ir/ar gyvenančių su rizikos grupėje esančiais asmenimis. Atvesdami ir paimdami vaikus privalote dėvėti nosį ir burną dengiančias priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones) , pirštines. […]

READ MORE →

Mūsų mokyklos 2b klasės mokiniai dalyvauja konkurse „Karantinas nebaisus, aktyvumas mums svarbus!“ Labai prašome aktyviai balsuoti! Balsavimas vyks iki gegužės 11 d. Paspauskite nuorodą, varnele pažymėkite Ringaudų pradinės mokyklos filmuką ir apačioje paspauskite žalią mygtuką SUBMIT. Ačiū! Balsavimo nuoroda „Perduok svajonių kamuolį“ Informacija atnaujinta: 2020-09-16

READ MORE →